کهولت تصویر سیاره سرگرمی گردباد سرگرمی

کهولت: تصویر سیاره سرگرمی گردباد سرگرمی عکس منتخب روز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پرونده استقلالی‌ها سنگین نیست ولی قضیه را خیلی بزرگ کردند/ به جای سخن‌پراکنی،

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:وزن پرونده بازیکنان استقلال که به تیم ملی نرفتند آن‌چنان سنگین نیست ولی دوستان آن چنان قضیه را بزرگ کردند که وزن اجتماعی

پرونده استقلالی‌ها سنگین نیست ولی قضیه را خیلی بزرگ کردند/ به جای سخن‌پراکنی،

حسن زاده: پرونده استقلالی ها سنگین نیست ولی قضیه را خیلی بزرگ کردند/ به جای سخن پراکنی، به قانون احترام بگذارند!

عبارات مهم : قانون

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:وزن پرونده بازیکنان استقلال که به تیم ملی نرفتند آن چنان سنگین نیست ولی دوستان آن چنان قضیه را بزرگ کردند که وزن اجتماعی پرونده اوج رفت.

به گزارش فارس، اسماعیل حسن زاده مدیر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفت وگو با برنامه پایتخت کشور عزیزمان ایران ورزشی در پاسخ به این پرسش که آیا کمیته انضباطی در لیگ تازه تنبیهات را مشابه سال های گذشته انجام می دهد یا خیر، گفت: مطمئناً در سال تازه اتفاقات خوبی رخ می دهد. در وهله اول منتظر هستیم آئین نامه تازه ابلاغ شود اگرچه تا این لحظه از مجاری قانونی آئین نامه ابلاغ نشده است.

پرونده استقلالی‌ها سنگین نیست ولی قضیه را خیلی بزرگ کردند/ به جای سخن‌پراکنی،

وی افزود: تا زمانی که آیین نامه تازه نیامده باید با آیین نامه قدیمی کار کنیم و امیدواریم هرگونه اطلاع رسانی و جلوه های آئین نامه تازه را به محضر اهالی فوتبال ارائه کنیم. از طرفی انتظار داریم فصل تازه متفاوت باشد چون توصیه های قبل از فصل صورت گرفته و مدیران، کادر فنی و بازیکنان این علم را دارند که نسبت به اجرای آیین نامه های انضباطی کوشا باشند.

حسن زاده تأکید کرد: خوشبختانه هفته اول لیگ برتر در کمترین مسئله انضباطی و واکنش‌ها غیر ورزشی انجام شد و یکی دو مورد جزئی بود که به زودی به آن پیگیری خواهیم کرد. خوشبختانه هفته اول نوید این را می دهد که هفته های آتی با کمترین حاشیه ادامه پیدا کند.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:وزن پرونده بازیکنان استقلال که به تیم ملی نرفتند آن‌چنان سنگین نیست ولی دوستان آن چنان قضیه را بزرگ کردند که وزن اجتماعی

رئیس کمیته انضباطی در خصوص ناراحتی کلوب استقلال گفت: تازه ترین مطلب این است که ما تلاش می کنیم که رأی را صادر کنیم و اگر امروز رأی تایپ و آماده ابلاغ شد، آن را اعلام کنیم. مسلماً اگر جهت 14 تیم دیگر اتفاق می افتاد پرسشها به این شکل پیش نمی رفت، متأسفانه دوستان کم لطف هستند و بعضی پرسشها را بر نمی تابند. آنها در ادبیاتشان مرتب می گویند ما با دیگران تفاوت می کنیم ولی آئین نامه انضباطی و مقررات جهت همه است.

به گزارش فارس، وی افزود: اگر آبادانی، تبریزی، گیلانی و یا حتی تیم شهر جم باشد جهت ما فرقی ندارد و توقع ما این است که به عوامل تشکیلاتی فدراسیون احترام بگذارند بخصوص ما که در رکن قضایی هستیم انتظار داریم اعتراض ها و صحبت ها از طریق قانون صورت بگیرد نه اینکه منشتر شدن بیانیه یا خدای ناکرده با سخن پراکنی. وزن پرونده بازیکنان استقلال که به تیم ملی نرفتند مشخص است و پرونده آن چنان سنگین نیست ولی دوستان آن چنان قضیه را بزرگ کردند که وزن اجتماعی پرونده اوج رفت و حتی در بعضی از جاها پرسشها اخلاقی و احترامات هم از بین رفت. امیدوارم ما تصمیم خوبی بگیریم چون کل بحث پرونده این بود هنگامی که همه جهت تیم ملی و موفقیتش تلاش می کنند کلوب و کلوب هایی نباید چوب لای چرخ تیم ملی بگذارند.

رئیس کمیته انضباطی در پاسخ به این پرسش که آیا از مقامات بالاتر فدراسیون فشاری جهت رأیی که قرار است امروز صادر شود وارد خواهد شد یا خیر، گفت: من بارها گفته ام که خصوصیت اخلاقی شخص من حقیر که 7 سال است که در فدراسیون هستم این گونه نیست که رأی فرمایشی را تحمل کند. در این 7 سال یک بار هم نشده که کفاشیان و تاج اعمال نظر کنند یا گرا بدهند که رأی به چه شکل باشد. اگر خبرنگاری از مهدی تاج در مورد رأی سئوال می پرسد او پاسخ می دهد ولی مطمئن باشید رأی برخواسته از استناد همکاران خودمان خواهد بود و هیچ وقت استقلال و هویت قضایی خودمان را خدشه دار نخواهیم کرد ولی تفاوت اساسی که هر لحظه وجود دارد این است که واقعاً تیم های بزرگ و مقامات مسئولش احساس خاصی دارند و حتی بعد از تصمیم گیری ما را ترساندن می کنند!

پرونده استقلالی‌ها سنگین نیست ولی قضیه را خیلی بزرگ کردند/ به جای سخن‌پراکنی،

وی ادامه داد: هنگامی که جهت تیم های شهرستانی تصمیم می گیریم تهدیدی در کار نیست ولی در مورد استقلال و پرسپولیس به خصوص در مورد رأی اخیر توأمان از بیرون و از طریق بعضی افراد به نوعی صحبت می کنند که ما دانه درشت هستیم و ما با بقیه تفاوت می کنیم، امیدوارم این فرهنگ از بین برود. این تیم ها هرچقدر بزرگ باشند باید قانون را زیاد رعایت کنند.

حسن زاده در خصوص نشست خبری علیرضا منصوریان بعد از بازی با نفت آبادان و بیانات سرمربی آبی پوشان و همچنین شایعاتی که اطراف توهین منصوریان به تماشاگران نفت آبادان شنیده می شود گفت: قرار ما با عزیزانمان در شرکت لیگ این است که بلافاصله گزارش مسابقه های به دست ما برسد تا ظهر روز گذشته به دست ما گزارشی نرسیده و احتمال می دهم صحبت هایی که شما کردید در گزارش داوری بیاید ولی تا این لحظه اطلاعاتی از این شرح نداریم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:وزن پرونده بازیکنان استقلال که به تیم ملی نرفتند آن‌چنان سنگین نیست ولی دوستان آن چنان قضیه را بزرگ کردند که وزن اجتماعی

وی درخصوص اظهارنظر افتخاری و اینکه مدعی شده است بود بعد از نشست با تاج بازیکنان بخشیده می شوند، گفت: چون سئوال شما دقیقاً به رأیی که ما صادر می کنیم ارتباط دارد شما را به رأیی که صادر خواهیم کرد انتقال داده و باید اشاره کنم که ما ماده 83 قانون آئین نامه انضباطی فیفا را می دانیم و از اتفاقات هم باخبر هستیم. اگر روز 31 خرداد که نخستین نامه به کلوب استقلال ارسال شد خیلی راحت به ما می نوشت که بازیکن به تیم ملی نمی دهیم چون روز فیفادی است قطعاً اتفاقات بهتری می افتد ولی هنگامی که توافقی حاصل می شود و کلوب استقلال در تنها نامه اش به ما می گوید که فلان بازیکن را به ما نمی دهد بعد آن وقت استدلال ما گویای همه چیز خواهد بود. علت اینکه ما در مورد کلوب استقلال تحقیق می کنیم چون آنها تیم ملی را تحریم کرده اند، مستندات منطقی و قانون پسند مطمئن هستم اهالی فوتبال بعد از صدور رأی ما به شفافیت عنوان پی خواهند برد.

حسن زاده در پاسخ به این پرسش که آیا این رأی به استقلال کمک خواهد کرد یا خیر، گفت: تمام آرای کمیته انضباطی با نشانه کمک به فوتبال و اصلاح اوضاع آن هست. مطمئن باشید رأی ما زوایای بسیار مثبتی خواهد داشت.

پرونده استقلالی‌ها سنگین نیست ولی قضیه را خیلی بزرگ کردند/ به جای سخن‌پراکنی،

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تراکتورسازی از استفاده بازیکنانش محروم نشد، گفت: این پرسش تکراری است ولی اگر مقامات تیم ملی از کلوب تراکتورسازی شکایت می کردند ما آن را پیگیری می کردیم ولی آنها مکاتبات زیادی انجام دادند و کلوب تراکتورسازی در اختیار نداشتن بازیکنانش را پیش کشید و فدراسیون هم قبول کرد کمااینکه جهت استقلال هم چنین مسئله ای پیش آمده و قرار بود استقلالی ها 3-4 بازیکن به تیم ملی بدهند ولی در نهایت به یک بازیکن ختم شد. به هرحال هنگامی که تیم ملی از ناحیه یک بازیکن آسیب دید از آنها شکایت صورت گرفت.

حسن زاده در آخر درخصوص اینکه استقلالی ها مدعی هستند نامه ها را به فدراسیون داده اند، گفت: یک نامه زیاد نیست که در تاریخ 24 آقای افتخاری به فدراسیون ارائه کرد و صورتجلسه کادر فنی استقلال ضمیمه آن در پرونده موجود است.

واژه های کلیدی: قانون | پرونده | بازیکن | فوتبال | قانونی | استقلال | استقلال | بازیکنان | کمیته انضباطی | رای کمیته انضباطی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz